Markizy

Zobacz i poczytaj o wszystkich zaletach MARKIZ ważnych dla Ciebie, a później zadzwoń i zamów!

MARKIZY montowane nad tarasami i balkonami, umożliwiają wypoczynek w okresie dużego nasłonecznienia jak również chronią przed drobnym deszczem. Markiza umożliwia pełne korzystanie z tarasu w upalne dni oraz obniża temperaturę w domu. Kolorystyka naszych tkanin markizowych pozwala na dopasowanie markizy do elewacji budynku i wystroju tarasu. Dla potrzeb klienta markizy tarasowe mogą być wyposażone w napędy elektryczne, sterowane pilotem lub przełącznikiem oraz w czujniki wiatrowe. Konstrukcje markiz wykonane są z aluminium lakierowanego proszkowo. Firma wprowadza nowe wzory tkanin, a konstrukcje markizowe charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Zapewniamy transport i montaż oferowanych markiz, serwis w trakcie użytkowania oraz wymieniamy zużyte poszycia markiz na nowe.
Dla potrzeb klienta oferujemy kilka typów markiz tarasowych: markizy odkryte, markizy w półkasecie, markizy w pełnej kasecie oraz pergole. Osobną grupę stanowią markizy balkonowe i poręczowe oraz markizy koszowe montowane często nad wystawami sklepów jako nośniki reklamy.

Przekonajmy się, ile przyjemności daje wypoczynek w letni, słoneczny dzień na tarasie osłoniętym przed słońcem!

Ogromny

wybór kolorów

projektanci proponują stonowaną kolorstykę. Możecie wybierać w dowolnych pasach lub zupełnie gładkich tkanianach

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria naszych markiz

MARKIZY montowane nad tarasami i balkonami, umożliwiają wypoczynek w okresie dużego nasłonecznienia jak również chronią przed drobnym deszczem. Markiza umożliwia pełne korzystanie z tarasu w upalne dni oraz obniża temperaturę w domu. Kolorystyka naszych tkanin markizowych pozwala na dopasowanie markizy do elewacji budynku i wystroju tarasu. Dla potrzeb klienta markizy tarasowe mogą być wyposażone w napędy elektryczne, sterowane pilotem lub przełącznikiem oraz w czujniki wiatrowe. Konstrukcje markiz wykonane są z aluminium lakierowanego proszkowo. Firma wprowadza nowe wzory tkanin, a konstrukcje markizowe charakteryzują się wysoką estetyką wykonania.