Strona główna » Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o swój komfort. Są to siatki odporne na promieniowanie UV, montowane na oknach, żeby zatrzymać wszelkie owady przed przedostawaniem się do wnętrz domów. Produkujemy moskitiery: ramkowe, zwijane, otwierane, przesuwne i plisowane. Oferujemy także nowość: moskitierę antybakteryjną z kompletem atestów.

Siatki są bardzo trwałe, odporne na każde warunki atmosferyczne, wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, włókna szklanego z PCV. To nowoczesne rozwiązanie, bardzo lekkie, ale niezwykle wytrzymałe. Dostępne kolory siatek to szary i czarny natomiast profili aluminiowych w standardzie to biały i brązowy. Na specjalne zamówienie profile możemy pomalować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, jest to rozwiązanie dające trwałe wybarwienie.

Moskitiery to uniwersalne i skuteczne rozwiązanie, które można używać wraz z roletami, czy żaluzjami. Siatki, oprócz swojego podstawowego zastosowania, czyli ochroną przed owadami, pozwalają również na zabezpieczenie pomieszczenia przed nadmierną ilością pyłków. Dzięki temu moskitiery sprawdzą się u wszystkich osób, które zmagają się z alergiami. Oferowane przez nas siatki są wytrzymałe, trwałe oraz mocne — będą służyć Państwu przez kilka sezonów.

Moskitiery to najbardziej bezpieczny i ekologiczny sposób uporania się z chodzącymi i latającymi owadami! U nas znajdziesz sposoby na nietypowe okna i stabilne, praktyczne rozwiązania, również jeśli w domu mieszkają psy i koty.

Moskitiery na wymiar z montażem

Moskitiery na wymiar są rozwiązaniem dającym pewność, że siatka jest odpowiednio dopasowana do okna, a ma to ogromne znaczenie. Trzeba zadbać, żeby nie powstały żadne nieszczelności, bo nawet najmniejsza z nich może być drogą do wnętrza domu dla niechcianych gości. Zamówienie moskitiery na wymiar pomoże uniknąć problemów związanych z różną wielkością okien, szerokością profili i grubością ram okiennych.

Montaż moskitiery, choć nie jest trudny, warto powierzyć specjalistom. Dzięki temu oszczędzisz czas, a zyskasz pewność, że siatka została zamontowana poprawnie. Można zamontować moskitiery nie tylko w oknach, ale i na drzwiach, dobrze sprawdzą się wtedy moskitiery rolowane. Często montaż przebiega bezinwazyjnie – nie wymaga ingerencji w stolarkę okienną, wszystko zależy jednak od tego, jaka moskitiera ma być założona.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy z Warszawy, która wykona moskitiery na wymiar, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktowania się z naszym biurem. Zespół dojedzie we wskazane miejsce i wykona odpowiedni pomiar. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz uczciwą wycenę zlecenia.

Ogromny

wybór kolorów

Kolor profili do moskitier dobieramy według koloru okien

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do potrzeb klienta!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria moskitier wykonanych dla naszych klientów

Wykonaliśmy dla naszych klientów wiele moskitier na wymiar do różnego typu okien. Dbamy, by odpowiednio je dopasować i zamontować, żeby jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i zapoznania się z naszymi moskitierami.

Wszystkie realizacje zobacz na naszym Instagramie i FB – poniżej to tylko przykłady