Strona główna » Plisy okienne

Plisy okienne

Plisy okienne są wewnętrznymi osłonami na okna, które mogą być regulowane z dwóch stron: od góry i od dołu. Dzięki temu mogą zostać ustawione w oknie w dowolny sposób. To bardzo funkcjonalny system, umożliwiający znalezienie idealnego rozwiązania pomiędzy koniecznością zasłonięcia okna a potrzebą wpuszczenia do wnętrza światła dziennego. Produkujemy plisy: nietypowe, ozdobne, z każdego rodzaju materiału (blackout, z powłoką odbijającą ciepło).

W ramach naszych usług: mierzymy okna, doradzamy, sprzedajemy i montujemy osłony. Plisy są bardzo efektowne po założeniu i podobnie jak rolety rzymskie mogą stanowić oryginalny element ozdobny domu. Są także wygodne w użytkowaniu. Decydując się na nie, warto zamówić plisy na wymiar – aby mieć pewność, że będą odpowiednio dopasowane do okna.

Plisy na wymiar

Plisy na wymiar to dużo lepsze rozwiązanie niż gotowe osłony. Te ostatnie mogą nie być idealnie dopasowane do okna, a przez to niepotrzebnie zaburzać estetykę czy funkcjonalność. Plisy na wymiar powstają dla każdego klienta indywidualnie, co daje pewność, że będą odpowiednio spełniać swoje zadanie. Dodatkowo dzięki temu, że są dopasowane szerokością do okna i umieszczone w środku na dwóch prowadnicach, nie ma problemu z otwieraniem skrzydła na oścież.
Dodatkowym autem będzie kolor profilu idealnie dobrany do stolarki okiennej.

Plisy okienne świetnie sprawdzają się też jako osłona niewymiarowych okien. Produkując plisy na wymiar, możemy dostosować je do niemal każdego typu oraz kształtu okna: trójkątnego, trapezowego czy łukowatego. Oferujemy także plisy wykonane z materiału łatwego w konserwacji i czyszczeniu. Specjalna powłoka umieszczona na plisach, pełni także rolę izolacji termicznej. Na obszarze prowadzenia naszej działalności oferujemy: bezpłatny dojazd, dokonanie pomiarów dla przygotowania plis na wymiar, dobór materiałów i montaż.

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybierać spośród setek kolorów i materiałów. Masz do dyspozycji różne stopinie przepuszczalności światła. Jeśli potrzebujesz to wybierz black out. Poproś o pełen katalog!

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria plis okiennych

Plisy będą wyglądać inaczej w zależności od: pory roku, pory dnia, strony świata, stopnia doświetlenia pomieszczenia. Dla ułatwienia wyboru i znalezienia inspiracji prezentujemy plisy okienne w mieszkaniach naszych klientów.

Wszystkie realizacje zobacz na naszym Instagramie i FB – poniżej to tylko przykłady