Strona główna » Plisy okienne na wymiar

Plisy okienne na wymiar

Wykonujemy plisy okienne na wymiar dla Klientów z Warszawy i pobliskich miejscowości. Specjalizujemy się też w sprzedaży i montażu plis w Ząbkach i okolicach. Plisy są wewnętrznymi osłonami na okna, które mogą być regulowane z dwóch stron: od góry i od dołu. Tkanina układa się w kształt harmonijki, co pozwala na rozsuwanie i zasuwanie z obu stron jednocześnie. Dzięki temu plisy mogą zostać ustawione w oknie w dowolny sposób, chroniąc pomieszczenie przed nagrzewaniem promieniami słonecznymi lub pełniąc funkcję zabezpieczającą przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Plisy na wymiar sprawdzą się w oknach znajdujących się na każdej kondygnacji. To bardzo funkcjonalny system, umożliwiający znalezienie idealnego kompromisu pomiędzy koniecznością zasłonięcia okna i jednoczesną potrzebą wpuszczenia do wnętrza światła dziennego.

Produkujemy różne rodzaje plis, rolet i żaluzji plisowanych: nietypowe, ozdobne, z każdego rodzaju materiału (w tym blackout, z powłoką odbijającą ciepło). Plisy okienne dobrze wyglądają w każdym wnętrzu – urządzonym zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wyjątkową zaletą plis jest możliwość montażu w oknach tradycyjnych, balkonowych, otwieranych standardowo oraz przesuwnych. Plisy na wymiar można zamontować także w tzw. doświetleniach. W ramach naszych usług mierzymy okna, doradzamy, sprzedajemy i montujemy osłony. Plisy są bardzo efektowne po założeniu i podobnie jak rolety rzymskie mogą stanowić oryginalny element ozdobny domu. Są także wygodne w użytkowaniu. Decydując się na nie, warto zamówić plisy na wymiar, aby mieć pewność, że będą odpowiednio dopasowane do okna i zapewnią optymalną osłonę szyb okiennych.

Plisy na wymiar – Warszawa

Coraz większą popularnością wśród Klientów z Warszawy cieszą się plisy na wymiar, które stanowią lepszą osłonę okien niż gotowe osłony. Te ostatnie mogą nie być idealnie dopasowane do okna, a przez to niepotrzebnie zaburzać estetykę czy funkcjonalność. Plisy na wymiar powstają dla każdego Klienta indywidualnie, co daje pewność, że będą odpowiednio spełniać swoje zadanie: ochronią pomieszczenie przed przenikaniem promieni słonecznych lub światła dziennego. Dodatkowo dzięki temu, że są dopasowane szerokością do okna i umieszczone w środku na dwóch prowadnicach, nie ma problemu z otwieraniem skrzydła na oścież – nie blokuje ich kaseta, w której zwijana jest tkanina. Klientom, którym zależy na podniesieniu walorów estetycznych w pomieszczeniu, polecamy dobranie plis na wymiar do koloru stolarki okiennej.

Plisy okienne świetnie sprawdzają się też jako osłona niestandardowych okien. Produkując plisy na wymiar, możemy dostosować je do niemal każdego typu oraz kształtu okna: trójkątnego, trapezowego czy łukowatego. Zaprojektowanie plis na wymiar pozwoli w sposób funkcjonalny i wyjątkowo estetyczny zadbać o wystrój okna. Oferujemy osłony wykonane z materiału o doskonałej wytrzymałości, a przy tym łatwego w konserwacji i czyszczeniu. Specjalna powłoka umieszczona na plisach pełni także rolę izolacji termicznej. W ramach prowadzonej działalności oferujemy: bezpłatny dojazd, dokonanie pomiarów dla przygotowania plis na wymiar, dobór materiałów i montaż. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo przy wyborze każdego elementu plis. W Ząbkach i okolicy zapewniamy szybkie terminy montażu.

Dlaczego warto wybrać plisy okienne?

Plisy wykonane na zamówienie, podobnie jak żaluzje czy rolety na wymiar, idealnie komponują się z każdym rozmiarem okna. Jest to szczególnie korzystne w przypadku większych przeszkleń, ponieważ pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie niż w przypadku tradycyjnych, gotowych zasłon okiennych. Plisy zapewniają również cyrkulację powietrza, umożliwiając lepszą wentylację i kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Aby plisy tekstylne zachowały wieloletnią trwałość, powinny zostać wykonane z odpowiednich materiałów. Do produkcji naszych osłon wykorzystujemy tkaniny syntetyczne. Tekstylia poliestrowe wyróżniają się dużą wytrzymałością, są również odporne na odkształcenia i zabrudzenia. Dodatkowo nie przyciągają one drobinek kurzu, co znacznie ułatwia ich pielęgnację. Wystarczy przetrzeć plisy wilgotną szmatką, gdy są rozwinięte.

Jakie plisy okienne wybrać?

Przy wyborze plis okiennych warto zwrócić uwagę na stopień przepuszczalności osłon. Blackout to plisy w pełni zaciemniające dzięki zastosowaniu grubszej tkaniny oraz warstwy folii aluminiowej. Odbijają promienie słoneczne, co zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury w czasie upałów. Plisy okienne o właściwościach termoizolacyjnych zapobiegają również wychładzaniu wnętrz zimą. Jeśli zależy Ci na delikatnej dekoracji okna, która będzie jedyne rozpraszała promienie słoneczne, ale zapewni dobrą widoczność, wybierz plisy wykonane z tkaniny firanowej. Nie zapomnij o doborze chroniących przed owadami moskitier rolowanych lub ramkowych. Nasza oferta obejmuje również przesłony wykonane z materiałów odpornych na działanie wilgoci, idealne do łazienki lub kuchni. Z kolei w hotelach i innych obiektach doskonale sprawdzą się plisy wykonane z tkanin trudnopalnych.

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybierać spośród setek kolorów i materiałów. Masz do dyspozycji różne stopnie przepuszczalności światła, w tym w pełni zaciemniające plisy blackout. Tekstylia, z jakich wykonujemy plisy i rolety materiałowe dostępne są w wariantach gładkich, zdobionych subtelną teksturą lub dekoracyjnymi wzorami. Zapytaj o pełen katalog!

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria plis okiennych

Plisy będą wyglądać inaczej w zależności od: pory roku, pory dnia, strony świata, stopnia doświetlenia pomieszczenia. Dla ułatwienia wyboru i znalezienia inspiracji prezentujemy plisy okienne w mieszkaniach naszych klientów.

Wszystkie realizacje zobacz na naszym Instagramie i FB – poniżej to tylko przykłady