Strona główna » Plisy okienne

Plisy okienne

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu plis w Ząbkach i okolicach. Wykonujemy także plisy okienne w Warszawie. Plisy są wewnętrznymi osłonami na okna, które mogą być regulowane z dwóch stron: od góry i od dołu. Tkanina na prowadnicach układa się w kształt harmonijki, pozwalające na rozsuwanie i zasuwanie z obu stron jednocześnie. Dzięki temu plisy mogą zostać ustawione w oknie w dowolny sposób, chroniąc pomieszczenie przed nagrzewaniem promieniami słonecznymi lub pełniąc funkcję prywatyzującą przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Plisy sprawdzą się w oknach znajdujących się na każdej kondygnacji. To bardzo funkcjonalny system, umożliwiający znalezienie idealnego rozwiązania pomiędzy koniecznością zasłonięcia okna i jednoczesną potrzebą wpuszczenia do wnętrza światła dziennego. Produkujemy różne rodzaje plis, rolet i żaluzji plisowanych: nietypowe, ozdobne, z każdego rodzaju materiału (blackout, z powłoką odbijającą ciepło). Plisy okienne dobrze wyglądają w każdym wnętrzu – urządzonym zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wyjątkową zaletą plis jest możliwość montażu w oknach tradycyjnych, balkonowych, otwieranych standardowo oraz przesuwnych. Plisy na wymiar można zamontować także w tzw. doświetleniach.

W ramach naszych usług mierzymy okna, doradzamy, sprzedajemy i montujemy osłony. Plisy są bardzo efektowne po założeniu i podobnie jak rolety rzymskie mogą stanowić oryginalny element ozdobny domu. Są także wygodne w użytkowaniu. Decydując się na nie, warto zamówić plisy na wymiar – aby mieć pewność, że będą odpowiednio dopasowane do okna i zapewnią optymalną osłonę szyb okiennych.

Plisy na wymiar – Warszawa

Coraz większą popularnością wśród klientów z Warszawy cieszą się plisy na wymiar, które stanowią lepszą osłonę okien niż gotowe osłony. Te ostatnie mogą nie być idealnie dopasowane do okna, a przez to niepotrzebnie zaburzać estetykę czy funkcjonalność. Plisy na wymiar powstają dla każdego klienta indywidualnie, co daje pewność, że będą odpowiednio spełniać swoje zadanie: ochronią pomieszczenie przed przenikaniem promieni słonecznych lub światła dziennego. Dodatkowo dzięki temu, że są dopasowane szerokością do okna i umieszczone w środku na dwóch prowadnicach, nie ma problemu z otwieraniem skrzydła na oścież – nie blokuje ich kaseta, w której zwijana jest tkanina.
Klientom, którym zależy na podniesieniu walorów estetycznych w pomieszczeniu, polecamy dobranie plis na wymiar do koloru stolarki okiennej.

Plisy okienne świetnie sprawdzają się też jako osłona niewymiarowych okien. Produkując plisy na wymiar, możemy dostosować je do niemal każdego typu oraz kształtu okna: trójkątnego, trapezowego czy łukowatego. Zaprojektowanie plis na wymiar pozwoli w sposób funkcjonalny i wyjątkowo estetyczny zadbać o wystrój okna. Oferujemy także plisy wykonane z materiału łatwego w konserwacji i czyszczeniu. Specjalna powłoka umieszczona na plisach pełni także rolę izolacji termicznej. W ramach prowadzonej działalności oferujemy: bezpłatny dojazd, dokonanie pomiarów dla przygotowania plis na wymiar, dobór materiałów i montaż. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo przy wyborze każdego elementu plis. W Ząbkach i okolicy zapewniamy szybkie terminy montażu.

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybierać spośród setek kolorów i materiałów. Masz do dyspozycji różne stopinie przepuszczalności światła. Jeśli potrzebujesz to wybierz black out. Poproś o pełen katalog!

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria plis okiennych

Plisy będą wyglądać inaczej w zależności od: pory roku, pory dnia, strony świata, stopnia doświetlenia pomieszczenia. Dla ułatwienia wyboru i znalezienia inspiracji prezentujemy plisy okienne w mieszkaniach naszych klientów.

Wszystkie realizacje zobacz na naszym Instagramie i FB – poniżej to tylko przykłady