Plisy

Zobacz GALERIĘ i dowiedz się o wszystkich najważniejszych zaletach PLIS  dla Ciebie! Zawsze aktualne realizacje na FB – zapraszamy 🙂

Zadzwoń do nas +48 508 019 123 i zapytaj o szczegóły, a potem …..złóż zamówienie bok@plisy-rolety.pl.

Popularne plisy, zwane inaczej żaluzjami plisowanymi to połączenie funkcjonalności, dekoracyjności oraz wygody użytkowania. To idealny element osłony okna, doskonale komponujący się ze wszystkimi rodzajami okien ściennych oraz dachowych. Plisy zdają egzamin także w przypadku okien o nietypowych kształtach.

Plisy, dostępne w naszej ofercie, wykonane są z materiału łatwego w konserwacji i czyszczeniu. Specjalna powłoka umieszczona na plisach, pełni także rolę izolacji termicznej.

Nasze plisy możemy dostosować do niemal każdego typu oraz kształtu okna. Okna trójkątne, trapezowe, czy łukowate nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.

Naszym głównym obszarem sprzedaży jest Warszawa i okolice, i na całym wskazanym obszarze proponujemy bezpłatny dojazd do miejsca: dokonania pomiarów, doboru meteriałów i montaży. Serdecznie zapraszamy.

Jeśli wciąż jesteś zainteresowany i chcesz się zainspirować – ZADZWOŃ i umów się na oglądanie KATALOGÓW!

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybierać spośród setek kolorów i materiałów. Masz do dyspozycji różne stopinie przepuszczalności światła. Jeśli potrzebujesz to wybierz black out. Poproś o pełen katalog!

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria naszych plis

Nasi zadowoleni klienci wysyłają nam zdjęcia swoich plis - ponieważ plisy będą wyglądać inaczej w zależności od: pory roku, pory dnia, strony świata - wasze pomieszczenia są różnie oświetlone - zobaczcie plisy w mieszkaniach naszych klientów.