Rolety rzymskie charakteryzują się specjalnym mechanizmem podnoszenia, który sterowany jest za pomocą łańcuszka lub sznurka. To nowoczesna i niezwykle efektowna forma przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu w jakim stylu zostało urządzone.

Rolety rzymskie to idealny komponent wnętrza nowoczesnego, wręcz ascetycznego. Idealnie komponują się także z klasycznymi pomieszczeniami, stanowiąc eleganckie uzupełnienie dekoracji okna. Rolety rzymskie, które proponuje nasza firma z Warszawy, to niezastąpiony element zastępujący zasłony na okna o ograniczonej powierzchni ścian znajdujących się w sąsiedztwie nich, gdzie zabrakło miejsca na umieszczenie zasłon.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą rolet rzymskich. Posiadamy ogromy wybór kolorów i wzorów. Umożliwiamy dostosowanie rolety do wymiarów konkretnego okna. Nasz asortyment zasilają także dekoracyjne rolety ponoszone (liftowane), rolety weneckie, australijskie, czy festonowe.

Mamy przyjemność przedstawić Państwo nowość – rolety w systemie „Dzień/noc”. Produkując tego typu rolety wzorowaliśmy się na produktach Vegas Profil oraz Vegas Mini.Rolety Dzień-Noc to jeden z najnowocześniejszych typów rolet. Idealnie sprawdzają się przy zabudowie całego okna, jak i przy podziale na poszczególne skrzydła okienne. Do produkcji rolet nasze firma działająca na rynku w Warszawie używa doskonałej jakości materiału. Przemienne pasy w poziome umożliwiają dozowanie ilością światła, które wpada do wnętrza, bez konieczności całkowitego podnoszenia rolety. To idealny sposób na płynną regulację nasłonecznienia.Rolety Dzień-Noc to nowoczesny typ rolet. Sprawdzają się one zarówno w podziale na poszczególne skrzydła okienne jak i przy zabudowie całego okna. Zastosowany materiał w poziome przemienne pasy dają możliwość operowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Pozwala na płynną regulację nasłonecznienia pokoju.Nowoczesny wygląd materiału zastosowany w roletach dzień-noc to doskonała alternatywa dla tradycyjnych firan i zasłon.Istnieje możliwość montażu wersji wolnowidzącej do sufitu lub ściany lub rolety z prowadnicami, czy też żyłkowym systemem żyłkowym, który zawieszany jest na skrzydle okiennym. Prezentujemy także bogatą kolekcję tkanin, którą można dopasować do każdego wnętrza.Naszym głównym polem działania jest Warszawa, ale chętnie podejmiemy współpracę z osobami spoza tej lokalizacji.

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybrać z setek kolorów i deseni, w każdym stopniu prześwitu - od firankowych do blacoutów

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami

Galeria rolet dzień i noc

Rolety Dzień-Noc to jeden z najnowocześniejszych typów rolet. Idealnie sprawdzają się przy zabudowie całego okna, jak i przy podziale na poszczególne skrzydła okienne. Do produkcji rolet nasze firma działająca na rynku w Warszawie używa doskonałej jakości materiału. Przemienne pasy w poziome umożliwiają dozowanie ilością światła, które wpada do wnętrza, bez konieczności całkowitego podnoszenia rolety. To idealny sposób na płynną regulację nasłonecznienia.

Galeria rolet materiałowych i rzymskich

Pasują idealnie do okien drewnianych, aluminiowych oraz PCV dzięki temu, że montowane są do listew przyszybowych nie uszkadzają okien i nie powodują nieszczelności. Roleta kasetowa to system, w którym rurka nawojowa materiału umieszczona jest w eleganckiej kasecie, a prowadnice boczne idealnie wkomponowują się w okno. Dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych przenikanie światła z zewnątrz jest ograniczone do minimum. W skład rolety wchodzi kaseta i prowadnice. Całość wykonana jest z aluminium i malowana jest na kolor biały, brąz, anoda oraz kolory drewnopodobne. Posiadamy bardzo bogatą ofertę tkanin, w której będziecie mogli Państwo znaleźć aż 300 wzorów co pozwala na dopasowanie rolety do każdego rodzaju pomieszczenia. Rolety kasetowe są praktyczne, eleganckie, a przede wszystkim są solidne wykonane. Kolekcja tkanin zawiera materiały wodoodporne, materiały niepalne, refleksyjne, podgumowane oraz wykonane z bawełny i lnu co sprawia, że nasz produkt jest konkurencyjny.