Rolety to bardzo popularne systemy osłon okiennych. Najczęściej można spotkać je w postaci pasa tkaniny rozwijającej się ze specjalnej kasety. Mechanizm chowania rolety w kasecie pozwala zabezpieczyć ją przed osadzaniem kurzu i brudu na materiale. Na rynku można znaleźć różne rodzaje rolet wewnętrznych, na przykład rzymskie lub materiałowe. Ciekawym rozwiązaniem są także rolety dzień-noc. Wszystkie te rodzaje rolet wewnętrznych mamy w swojej ofercie.
Rolety okienne są bardzo praktycznym rodzajem osłon. Doskonale chronią prywatność, pasują do większości okien i są łatwe w montażu. Można przeprowadzić go bezinwazyjnie (roletę przykleja się do okna) lub poprzez wywiercenie dodatkowych otworów. Roleta to doskonały sposób na zaciemnienie pomieszczenia, może nawet poprawić komfort nocnego spoczynku, zwłaszcza jeśli jest wykonana z materiału nieprzepuszczającego światła.

Dlaczego rolety na wymiar sprawdzą się lepiej niż gotowe?

Rolety na wymiar będą idealnie dopasowane do okna. Po wymierzeniu okna możemy dopasować roletę dokładnie do jego kształtu i rozmiaru – dzięki temu nie będzie wolnych przestrzeni, a roleta szczelnie je zasłoni. Gotowa roleta wiąże się z ograniczonymi możliwościami wyboru koloru czy wzoru tkaniny oraz koniecznością zastosowania zaleceń producenta w kwestii montażu. Zamawiając rolety u producenta, możesz je spersonalizować i zadecydować o tym, jak będą wyglądały. Zamówienie rolety na wymiar to także pomoc specjalistów. Zajmujemy się każdym etapem od pomiarów przez produkcję po montaż. Z chęcią także doradzimy, jakie rozwiązania będą najlepsze.

Ogromny

wybór kolorów

Możesz wybrać z setek kolorów i deseni, w każdym stopniu prześwitu - od firankowych do blacoutów

Profesjonalny

pomiar

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i doradzimy! Umów się na termin!

Idealnie dopasowane

do Twojego okna

Wszystkie nasze produkty dopasowane są do Twoich potrzeb!

Dojedziemy do Ciebie, wymierzymy i doradzimy!

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami i umów termin darmowej wizyty!

Skontaktuj się z nami