Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to bardzo praktyczna i popularna osłona okienna. Jest chętnie kupowana przez klientów z uwagi na wygodę użytkowania, łatwość montażu i względy ekonomiczne. Rolety materiałowe dobrze osłaniają i są sposobem na zapewnienie sobie prywatności w domu. Pasują idealnie do okien drewnianych, aluminiowych oraz PCV.

Rolety materiałowe za pomocą wygodnego łańcuszka można ustawić w oknie w dowolnym miejscu, na co pozwala mechanizm samohamujący. Nie ma jednak możliwości, aby wyregulować też kąta padania światła – w tym wypadku lepiej sprawdzą się na przykład żaluzje bambusowe lub aluminiowe. Rolety materiałowe mają wiele innych zalet:

  • dobrze dopasowują się do okna,
  • materiał jest wysokiej jakości,
  • są lekkie,
  • mają różnorodną kolorystykę,

Mamy rozbudowaną ofertę rolet materiałowych i z przyjemnością pomożemy w dobrze najodpowiedniejszych do każdego wnętrza.

Rodzaje rolet materiałowych

Wybór rolet materiałowych jest bardzo duży. Różnią się od siebie sposobem montażu, materiałem użytym w produkcji czy wyglądem. Na rynku można spotkać rolety materiałowe:

  • bezinwazyjne – wyróżnia je prosty montaż, nie wymagają naruszenia ramy czy ściany;
  • w kasecie – rolety są szczelne, materiał chowa się w estetycznej kasecie;/li>
  • wolnowiszące – są przykręcane do sufitu lub ściany, są odpowiednie przy większych oknach.

Roleta kasetowa to system, w którym rurka nawojowa materiału umieszczona jest w eleganckiej kasecie, a prowadnice boczne idealnie wkomponowują się w okno. Dzięki temu, że montowane są do listew przyszybowych nie uszkadzają okien i nie powodują nieszczelności. Z uwagi na zastosowanie prowadnic bocznych przenikanie światła z zewnątrz jest ograniczone do minimum. W skład rolety wchodzi kaseta i prowadnice. Całość wykonana jest z aluminium i malowana jest na kolor biały, brąz, anoda oraz kolory drewnopodobne. Mamy bardzo bogatą ofertę tkanin, w której będziecie mogli znaleźć aż 300 wzorów, co pozwala na dopasowanie rolety do każdego rodzaju pomieszczenia. Rolety kasetowe są praktyczne, eleganckie, a przede wszystkim solidne wykonane. Kolekcja tkanin zawiera materiały wodoodporne, materiały niepalne, refleksyjne, podgumowane oraz wykonane z bawełny i lnu, co sprawia, że nasz produkt jest konkurencyjny. W naszej ofercie mamy również wiele innych rolet materiałowych: w systemie dzień-noc, rzymskie, plisy. Zachęcamy do kontaktu.

Galeria rolet materiałowych

Rolety materiałowe to różnokolorowe propozycje osłon okiennych. Poniżej zamieściliśmy nasze przykładowe realizacje.

Wszystkie realizacje zobacz na naszym Instagramie i FB – poniżej to tylko przykłady